Dailiojo žodžio konkurse

     Gegužės 11 dieną Seinų “Žiburio” mokykloje vyko Dailiojo žodžio konkursas, kurį suorganizavo Lenkijos lietuvių draugija. Konkurso tikslas yra raginti vaikus ir jaunimą skaityti ir domėtis poezija. Deklamavimo varžytuvėse dalyvavo Seinų “Žiburio”, Punsko Dariaus ir Girėno ir Vidugirių mokyklos mokiniai bei Punsko Kovo 11 osios licėjaus moksleiviai.

     Renginys tradiciškai prasidėjo “Žiburio” mokyklos direktoriaus Algirdo Vaicekausko sveikinimais. Buvo pristatyta konkurso eiga, grupės, vertinimo komisijos. Po to visi dalyviai susiskirstė į klases ir deklamavo eilėraščius. Kol vertinimo komisija rinko laureatus, skaitovai turėjo laiko pabendrauti. Pabaigoje vyko oficialus padėkų ir diplomų įteikimas bei laureatų apdovanojimas.

     Dailiojo žodžio konkursas mokiniams labai patinka. Šiais metais jame dalyvavo daugiau kaip šimtas mokinių. Punsko licėjui atstovavo penki moksleiviai: Daiva Grigutytė, Ingrida Vaznelytė, Silvija Liaukevičiūtė, Adomas Kalinauskas bei Simona Zubavičiūtė. Licėjaus ir gimnazistų trečios klasės kategorijoje pirmąją vietą laimėjo abiturientė Daiva Grigutytė. Antroji vieta atiteko  I klasės mokinei Simonai Zubavičiūtei, o trečiąją vietą laimėjo antrokė Silvija Liaukevičiūtė. Pagyrimo raštus gavo irgi antrokai – Adomas Kalinauskas ir Ingrida Vaznelytė.

      Labai džiaugiames, kad galėjome dalyvauti šiame konkurse. Dėkojame mūsų lietuvių kalbos mokytojai Birutei Vaičiulienei už paskatinimą ir pagalbą ruošiantis konkursui.

Simona Zubavičiūtė

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.