Pažink policininko profesiją!

      2018 m. balandžio 20 d. mūsų mokykloje įvyko konkursas, kurio tikslas – susipažinti su atrankos į policiją kriterijais. Vienas iš šio konkurso organizatorių – policininkas Valdas Gudaitis, mūsų mokyklos absolventas. Renginys buvo skirtas trečios klasės mokiniams, tačiau jame dalyvavo ir antros bei pirmos klasių atstovai. Pirmiausiai turėjome atsakyti į tęstinius klausimus apie policijos darbą. Vėlesnė dalis buvo žymiai įdomesnė. Tai kliūčių takas, kurį reikėjo perbėgti per tam tikrą laiką. Tačiau daugelis mokinių susidorojo ir su šia užduotimi. Pabaigoje visi konkurso dalyviai gavo dovanėlių. Skirtos ir prizinės vietos: pirmoji atiteko Kornelijui M., antroji Raimundui V. , o trečioji Tomui K.

       Manau, kad toks konkursas tai puiki proga išbandyti savo jėgas ir turiningai praleisti laiką.

Aldutė K.

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.