Pirmokų krikštas

Kelios valandos prieš…

Dauguma mūsų, pirmokų, žvelgdami į sporto salės pusę jaudinasi, jaučia baimę. Keletas visai nebijo. Visi yra teigiamai nusiteikę.

Mūsų dėmesį jau prieš kelias dienas pritraukė skelbimas, kuris atrodo tarsi plakatas ar patrauklaus žurnalo viršelis. Tai tikrai įdomiai ir kūrybingai sukurtas skelbimas, kuris leidžia teigti, kad tai kažkas susijusio su „Top Model“ ar su kino bei televizijos žvaigždėmis.

Negalime sulaukti vakaro…

Kelios valandos po…

Paaiškėjo, kad atspėjome vieną programos dalį. Kita mus nustebino. Pirmoji grupė, t.y.  gimnazijos mokyklos absolventai, dalyvavo programos „Top Model“ atrankoje.

Nors komisija reikalavo iš mūsų draugų daug, visas užduotis, susijusias su grožio pasauliu, pirmokai sugebėjo puikiai atlikti.

Mes, pradinės mokyklos absolventai, turėjome progą dalyvauti programoje „Ūkininkas ieško žmonos“.

Iš mūsų klasės moksleivių ūkininkai ir ūkininkės galėjo pasirinkti sau partnerį ar partnerę. Deja, tik vienas ūkininkas surado „tą vienintelę“. Kaip tik tą dieną Lilija šventė savo gimtadienį.

Visi labai smagiai praleidome penktadienio vakarą.

Ir mums, ir žiūrovams labai patiko trečiokų paruošta programa – Pirmokų krikštas. Ilgai dar dalijomės savo įspūdžiais: „Krikštas buvo tikrai smagus; seniai licėjuje buvo tokia gera programa; trečiokai nuostabiai vaidino ir parengė šaunią programą; galėjome geriau susipažinti su abiejų klasių draugais; buvo galimybė geriau pažinti vieni kitus.“

Dalyviai bei žiūrovai į namus grįžo su plačiomis šypsenomis.

                                                                                  Edita Bobinaitė, Viktorija Čerlionytė

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.