Naktis mokykloje

       Balandžio 13 d. (penktadienį) Punsko Kovo 11-osios licėjuje vyko mokinių savivaldos ir jų globėjos Irenos Nevulienės suorganizuota „Naktis mokykloje“. Renginys prasidėjo 20 valandą. Be mūsų mokyklos mokinių, susitikime dalyvavo Punsko Dariaus ir Girėno gimnazijos bei Seinų „Žiburio“ gimnazijos trečiokai. Programos tikslas – integruoti gimnazistus ir draugiškai priimti juos į licėjaus gretas. Tą vakarą su mumis mokykloje buvo ir keli licėjaus absolventai: Dalia Vydraitė, Asta Zielinskaitė, Tomas Senda, Monika Valinčiūtė, Ina Pečiulytė, Tomas Čėpla, Jurgita Vaičiulytė, Matas Pečiulis, Lukas Berneckas ir Dalia Bobinaitė. Jie papasakojo apie savo studijų kryptis. Visi studijuoja/studijavo skirtingus mokslus. Vyresnių draugų pasisakymai buvo mums labai įdomūs ir naudingi. Galėjome sužinoti apie medicinos, fizioterapijos, prancūzų filologijos, leidybos ir reklamos, finansų inžinierijos, žemės ūkio, teisės, statybos inžinierijos, ekonomijos, odontologijos studijas Lietuvoje ir Lenkijoje.

     Po oficialios renginio dalies prasidėjo žaidimai. Pasidalinę į komandas dalyvavome bendrų žinių viktorinoje. Smagiai leidome laiką. Po viktorinos norinčius pakvietėme žaisti šaradų. Renginys tęsėsi smagiais integraciniais žaidimais. Kai kurie moksleiviai visą naktį praleido mokykloje,  kiti išsisklaidė į namus.

       „Naktis mokykloje“ tai renginys, kuris leidžia integruotis ir smagiai praleisti laiką. Labai džiugu, kad mokinių žaidimuose dalyvauja ir mokytojai. Tokių renginių dėka galime pajusti mūsų licėjuje esančią šiltą atmosferą.

Simona

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.