„Kengūra“

2018 m. kovo 15 dieną mokykloje vyko du matematikai skirti renginiai – norintys moksleiviai dalyvavo matematiniame „Kengūros“ konkurse, o su antrokais dviejų matematikos pamokų metu žaidėme matematinį turnyrą.

Šiemet Punsko Kovo 11-osios licėjuje buvo 7 moksleiviai norintys sudalyvauti Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“. Kovo 15 d. jie nuo 9.00 valandos 75 minutes skyrė painių konkurso uždavinių sprendimui.

Tą pačią dieną su antrokais dvi matematikos pamokas skyrėme ne naujų programinių sąvokų pažinimui, o matematikos varžytuvėms, kurias skatina Tobulinimosi ir vystymosi draugija 4improve, remia Lenkijos Respublikos Švietimo ministerija. Šiemet pagrindinė tema buvo matematika virtuvėje. Moksleiviai pasiskirstę į grupes sprendė matematines užduotis, kurių kiekviena buvo kaip nors susijusi su patiekalų gaminimu arba maitinimusi. Moksleiviai noriai ir sėkmingai dalyvavo žaidime labiausiai siūlomame tiems mokiniams, kurie nelabai „draugauja“ su matematika. Mokyklos direktorius pritarė tokiai matematikos pamokai ir visiems dalyvavusiems atminčiai skyrė mažas dovanėles.

Matematikos mokytoja

Irena Marcinkevičienė

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.