Dalyvavome projekte “MES LIETUVOS VAIKAI”

      Šiais metais Vasario 16-ąją ruošiantis paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijai kilo idėja inicijuoti nedidelį projektuką, apjungiantį vaikus įvairiose lietuviškose užsienio mokyklose, kuris leistų, nesvarbu, kuriame pasaulio krašte bebūtume, perduoti vieni kitiems linkėjimus, nes visi mes esame Lietuvos vaikai ir mums svarbus Lietuvos šimtmetis.

            Projektui buvo reikalingos lituanistinės mokyklos, kurios pasirinktos atsitiktiniu būdu. Projekte galėjo dalyvauti įvairaus amžiaus mokinių grupės. Reikėjo pagaminti nurodytų matmenų raidę iš žodžio LIETUVAI ir skaičių 100, nuspalvinti Lietuvos vėliavos spalvomis ir su raide ar skaičiumi nusifotografuoti. Punsko licėjui buvo paskirtas skaičius 1. Jį pagamino ir nusifotografavo mūsų pirmokai. Būtina sąlyga – fotografuodamiesi mokiniai turėjo mojuoti rankomis, tarsi šiuo gestu sveikindamiesi su kitais pasaulio lietuvių vaikais. Tuomet nuotrauką reikėjo nusiųsti koordinatorei, t.y. p. Laurai Jančienei į Vilnių. Taip iš gautų 11 nuotraukų sudėta: „LIETUVAI 100“. Nuotraukose užfiksuoti vaikai yra šios nedidelės iniciatyvos dalyviai, sveikinantys tiek vieni kitus, tiek Lietuvą 100-mečio proga.

            Už malonų bendradarbiavimą nuoširdžiai dėkojame projekto koordinatorei Laurai Jančienei, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai.

Mokytoja Birutė Vaičiulienė

  

 

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.