Paskutinis skambutis abiturientams

Paskutinis skambutis… Kartojasi jis kasmet. Neišvengiamai ateina, kaip pavasaris, saulė po lietaus. Ateina kasmet, bet vis kitiems licėjaus abiturientams.

Š. m. balandžio 28-ąją Punsko Kovo 11-osios licėjuje devyniolikai abiturientų nuskambėjo paskutinis skambutis. Mokytojams, mokiniams bei jų tėvams tai buvo neeilinė šventė.

         

Sveikindama moksleivius mokyklos direktorė Irena Marcinkevičienė teigė labai besidžiaugianti matydama tokį būrį jaunų, energingų, talentingų jaunuolių. Su abiturientais atsisveikino taip pat jų auklėtojas Darius Valinčius,  choro „Pašešupiai“ vadovas Jonas Pavilonis, šokių grupės „Šalčia“ vadovė Asta Pečiulienė.

           

Moksleiviai savo meninę programą skyrė mokytojams ir tėvams. Dėkojo už rūpestingumą, dėmesį, suteiktas galimybes tobulėti ir džiaugtis gyvenimu. Šventei baigiantis tradiciškai prie mokyklos buvo pasodintas beržas.

          

„Kaip medžiai augom, daug ko nesupratom. Ir gero neįvertinom, nes buvome jauni. Dabar greit žengsime į savąjį gyvenimą, kuris jau nebetilps skambučio virpesy…”

Gabrielė Krakauskaitė

 

 

 

 

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.