Trečiokų atsisveikinimas

Š.m. balandžio 29 d. antrokai su auklėtoju Dariumi Valinčiumi paruošė trečiokų atsisveikinimo programą – ,,Dzinguliukus“.  Į sporto salę susirinko daug žmonių. Šio renginio tema – kosmosas. Mūsų tikslas buvo rasti tarp trečiokų ateivį. Pagrindinius vaidmenis atliko Živilė Kraužlytė ir Edvinas Zubavičius. Jie vaidino trečiokų auklėtojus Nevulius. „Auklėtojai“ programos metu prisiminė kiekvieną abiturientą, stengėsi pavaizduoti jų elgesį, parodyti svarbiausius charakterio bruožus. ,,Dzinguliukų“ metu papasakojome, kodėl mokytojams Nevuliams teko auklėti trečiokus. Mokytojas Alvydas sugundytas atkando obuolio, o supykęs Dievas jį kartu su žmona išvarė iš rojaus. Už bausmę liepė jiems auklėti į licėjų atėjusius 35 išdykelius.

Programos pabaigoje pasirodė ieškomas ateivis. Sužinojome, kad jo susisiekimo vieta yra mūsų mokykloje. Deja, ryšys su trečiokų planeta nutrūko, todėl jiems teko amžinai likti Punsko žemėje.

Turime viltį, kad ,,Dzinguliukai“ visiems patiko. Trečiokus atsiprašome, jeigu kuris nors buvo užgautas – blogų intencijų tikrai neturėjome.

Antrokai.

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.