Švarios gamtos diena Punsko Kovo 11-osios licėjuje

IMG_0278Kiekvienas protingas jaunas žmogus, tikriausiai labai gerai supranta, kad aplinka ir jos švara yra labai svarbi kiekvieno iš mūsų gyvenime, nors ne visada ją teikiasi puoselėti, gerbti bei jos nešiukšlinti. Juk sava aplinka – tai lyg gimtojo krašto vizitinė kortelė, kurią stebi atvykę iš toliau svečiai ar svetimtaučiai. Ekologija XXI – ame amžiuje yra itin svarbi žmonijos egzistavime. Net ir mažiausiai pastebimi darbai, tokie kaip: šiukšlių rūšiavimas ar vienas pasivaikščiojimas pėsčiomis, o ne važiavimas mašina, labai daug padeda aplinkos švaros palaikyme.

Taigi mes, Punsko Kovo 11 – osios mokiniai, spalio 25 d. atlikome vieną iš projekto „European Resource Seekers” veiksmų – tvarkydami aplinką kartu šventėme Švarios gamtos dieną. Kiekviena klasė turėjo sau priskirtą teritoriją, kuria turėjo pasirūpinti ir tiksliai ją sutvarkyti. Lauke oras buvo gana šaltokas, ant nosių barbėjo lengvas lietutis, tačiau mes nepabūgome ir nusigriebę grėblius, pirštines ir maišus mikliai ėmėmės darbo. O mus visus siejo viena mintis – švari aplinka.

Kiekvienas, kuris bent šiek tiek prisidėjo prie gamtos tvarkymo yra vertas pagyrimo, kadangi stengėi, jog mus supanti aplinka būtų graži, kad ir kitiems Punsko gyventojams ji būtų pasididžiavimas.

Baigę visus darbus buvome išvargę ir sušalę, tačiau žinojome, kad tai darome ne sau, bet visų pirma mūsų gamtai. Manau buvo verta pasiaukoti, o po to ramiai ilsėtis su mintimi, kad padarėme gerą darbą.

Moksleivių savivalda

*Ši informacija atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Europos komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį straipsnyje pateikiamos informacijos naudojimą.

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.