„Punskas 2020 – pirmi žingsniai karjeros link”

Punskas 2020 I diena 1Šių metų vasario 21-22 dienomis Punsko Kovo 11-osios licėjuje jau antrą kartą vyko konferencija „Punskas 2020 – pirmi žingsniai karjeros link“, skirta Punsko ir Seinų krašto moksleiviams, studentams, pradedantiems bei patyrusiems verslininkams.

Konferencijoje kalbėta apie studijų krypties pasirinkimą, apie tai, kaip baigusiems studijas rasti išsvajotą darbą. Renginyje dalyvavo mūsų kraštiečiai studentai, besimokantys Lietuvoje ir Lenkijoje. Atvyko taip pat svečių iš Lietuvos ir Vokietijos. Konferencijos metu buvo kalbama apie sėkmę versle, apie tai, kaip efektyviai įsilieti į darbo rinką, kokios yra verslo perspektyvos mūsų krašte, Lietuvoje ar Lenkijoje. Mokiniai noriai dalyvavo renginyje, klausė vyresnių draugų pasisakymų apie įvairių sričių studijas.

Punskas 2020 I dienaAntrą konferencijos dieną išklausėme įdomią mūsų licėjaus absolventės Onutės Uzdilaitės paskaitą apie darbdavių reikalavimus jauniems specialistams. Visiems labai patiko ir p. Viktoro Vainos paskaita, kurios metu prelegentas kalbėjo apie darbą ir karjerą korporacijoje.  Manau, jog jo mintis kiekvienas prisimins ilgai. Tą dieną taipogi  diskutavome, ar kiekvienas hobis gali būti paverstas sėkmingu verslu. Buvo smagu ir įdomu pasiklausyti minčių apie verslą, sėkmę ir svajones. Šeštadienį atėjo labiausiai motyvuoti, kupini energijos ir noro kažką daugiau gyvenime pasiekti mokiniai. Tai jaunuoliai, kurie pasiryžę dirbti savo ir mūsų  krašto ateities labui.

LLJS vardu tariu AČIŪ visiems atvykusiems svečiams. Žemai lenkiuosi tiems, kurie nepagailėjo laiko ir atėjo pasidalinti savo patirtimi su jaunais, dar nepatyrusiais žmonėmis. Jūsų dėka supratome, jog kiekvienas privalome siekti užsibrėžtų svajonių ir tikslų.

Renginį „Punskas 2020 – pirmi žingsniai karjeros link“ organizavo Lenkijos lietuvių jaunimo sąjunga, Pasaulio lietuvių jaunimo sąjunga ir Punsko savivaldybė.

LLJS valdybos narė
Sandra Pykytė

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.