Punsko Kovo 11-osios licėjus – vėl „sidabrinė“ mokykla!

Edukacinis fondas „Perspektywy“ kiekvienais metais skelbia Lenkijos vidurinių mokyklų reitingą. Sudarant 2020 m. geriausių licėjų sąrašus, atsižvelgta į mokyklas, kuriose 2019 m. gegužės mėn. brandos egzaminus laikė ne mažiau kaip 12 moksleivių, o vidutiniai rezultatai iš privalomų lenkų kalbos ir matematikos egzaminų buvo ne žemesni kaip 0,75 Lenkijos licėjų vidurkio.

Reitingo kriterijai ir jų svoriai (%):

  • Brandos egzaminas – visi pasirinkti (papildomi) dalykai (Punsko licėjaus atveju, tai ir lietuvių kalbos egzaminas), laikyti išplėstiniu lygmeniu – 45%
  • Brandos egzaminas – privalomi dalykai, laikyti pagrindiniu lygmeniu – 25%
  • Laimėjimai šalies ir tarptautinėse olimpiadose  – 30%

2020 metų reitinge visos šalies mastu licėjus pakilo iš 248 vietos į 209 vietą. Licėjų nuo auksinės mokyklos vardo skiria vos 9 vietos. Palenkės vaivadijoje Punsko licėjus pakilo iš 8 vietos į 6 ir aplenkė  Suvalkų III bei II licėjus. Skaičiuojant vien tik abitūros egzaminų rezultatus (be olimpiadų), mūsų licėjus vieta dar aukštesnė – 204. Reitinge dalyvavo 2085 licėjai. Didžiuojamės, kad mūsų mokykla antrus metus iš eilės yra “sidabrinė” ir  patenka į geriausių Lenkijos ir Palenkės vaivadijos licėjų gretas. 

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.