„Padėka“

     2018 m. gruodžio 8 d. Punsko licėjuje įvyko pirmokų ir jų auklėtojos Danutės Šliaužienės parengta „padėka“ trečiokams už visai neseniai vykusį „krikštą“. Pagrindinė programos tema – „Trečiokų kalčių atleidimas dangaus karalystėje“. Dievo vaidmenį atliko mūsų klasiokas Tomas. Trečiokų kaltes atleisti padėjo jam keturi angelai, kurie kartais gynė vyriausius Punsko licėjaus mokinius, o kartais įrodinėjo, kad jie nenusipelnė nuodėmių atleidimo. Stengėmės pavaizduoti abiturientų silpnybes, tačiau ir tas geras savybes. Sakoma, kad gebėjimas pasijuokti iš savęs būdingas tik intelektualiems žmonėms, juk jis stipriai susijęs su gyvenimo džiaugsmu ir optimizmu.

       Programos pabaigoje pasirodė, kad visa tai tik sapnas, o trečiokams – tai tik pamoka. Jai pasibaigus, trečiokams įteikėme mažas dovanėles – jų portretus , kuriuos nupiešė mūsų klasiokė Loreta Uzdilaitė. Kai buvo pavojus, kad pati visko nesuspės, jai padėjo mūsų mokyklos antrokė Dominyka Pečiulytė.

     Nepaisant įvairių nesklandumų, programa mums pavyko. Žiūrovų veidų neapleisdavo šypsena, o salėje sklido garsus juokas. Tikimės, kad visi išėjo gerai nusiteikę ir linksmai praleidę laiką.

Gabija Batvinskaitė, I klasė

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.