Žinių apie ŽIV/AIDS olimpiada

     Š. m. lapkričio 8 d. Seinų technikume įvyko žinių apie ŽIV/AIDS olimpiados antrasis etapas. Pirmame etape buvo renkami mokyklų atstovai, kurie norėjo išbandyti savo jėgas apskrities mastu rengiamame konkurse. Olimpiada organizuojama Balstogės miesto savivaldybės ir sanitarinės-epidemijologinės stoties iniciatyva.

     Konkursas sulaukė nemažai dalyvių iš trijų Seinų apskrities mokyklų, t.y. Seinų bendrojo lavinimo licėjaus, Seinų technikumo bei Punsko bendrojo lavinimo licėjaus. Mūsų mokyklai atstovavo keturios moksleivės: Laima Sidarytė, Viktorija Grigutytė, Daiva Jakubauskaitė ir Karolina Petruškevičiūtė. Konkurso dalyviai turėjo išspręsti 30-ties klausimų testą, tikrinantį žinias ŽIV/AIDS tema. Užduotys buvo įvairios, lietė profilaktikos, biologinius, socialius ir teisinius aspektus, susijusius su šiuo virusu bei jo sukeliamu ligų sindromu – AIDS.

     I vietą laimėjo Viktorija Grigutytė, II ir III vietos atiteko Seinų moksleiviams. Pagyrimą gavo Laima Sidarytė. Lapkričio 30 d. laimėtojai vyko į Palenkės vaivadijos sostinę kovoti dėl laureato titulo olimpiados finale. III vietą laimėjo Viktorija. I vietą iškovojo Seinų licėjaus atstovė.

     Konkursas leido pasidomėti šia itin svarbia tema ir pagilino mokinių turimas žinias.

Viktorija Grigutytė, II kl.

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.