Draugai iš Alytaus

a 007Š. m. spalio 7 d. į mūsų mokyklos duris pabeldė grupė Jotvingių gimnazijos mokinių ir mokytojų iš Alytaus. Mes juos priėmėme išskėstomis rankomis. Suorganizavome susitikimą su mūsų licėjaus mokiniais ir mokytojais. Svečiams papasakojome apie savo mokyklą, jos tradicijas, šventes. Vėliau Alytaus mokiniai susiskirstė į grupeles. Pakaitomis dalyvavo pamokose ir ekskursijoje po Punską.

a 027Aplankė bažnyčią ir etnografinį muziejų senojoje klebonijoje. Kunigas Marius įdomiai papasakojo apie mūsų miestelį, bažnyčią ir pakvietė visus į parapijos svetainę išgerti kavos ir pasivaišinti punskietiškais naminiais pyragais. Visi kartu pabendravome, geriau susipažinome, nusifotografavome, padainavome. Sugrįžę atgal į mokyklą, dar kartą susitikome erdviame koridoriuje. Svečiai padėkojo mums už šiltą priėmimą, o direktorei ir mokinių savivaldai įteikė dovanų ir pakvietė atvykti į Alytų.

draugai -Alytus

a 046

Jotvingių gimnazijai Punske labai patiko, juos sudomino mūsų krašto savitumas, išsaugotos dzūkiškos tradicijos. Jie sakė, jog būtinai čia kada nors dar sugrįš, o mes pažadėjome aplankyti jų mokyklą.

   a 024

Monika Valinčiūtė, Donata Vaičiulytė

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.