Mūsų talentai

Šių metų balandžio 15 dieną mūsų mokykloje įvyko mokslevių savivaldos suorganizuota „Talentų diena“. Šventės pagrindinis tikslas – parodyti labiausiai išsikirančius mūsų mokyklos moksleivius. Į renginį buvo pakviesti Seinų Žiburio bei Punsko Dariaus ir Girėno gimnazijų trečiokai. Tą dieną pasirodė šie mūsų mokyklos talentai: Irmina Liškauskaitė, Dalia Vydraitė, Paulius Birgelis, Kinga Berneckaitė, Paula Rupinskaitė, Živilė Kraužlytė, Raimundas Venslauskas, Adriana Staskevičiūtė, Gabrielė Krakauskaitė bei Lukas Kavaliauskas.

Irmina išryškėjo savo vaidybiniais sugebėjimais, Dalia sportiniais pasiekimais, Paulius savo istoriniais susidomėjimais bei laimėjimais. Kinga, Paula ir Živilė išsiskiria savo gebėjimais piešti ir fotografuoti. Raimundas, Lukas, Gabrielė ir Adriana – tai muzikiniai talentai. Taip pat buvo pristatytas Raimundo ir Luko laimėjimas konkurse „Trumpas filmas apie priklausomybes”. Be to, buvo suorganizuotos įvairios varžybos, žaidžiama kalambūrų ir pan. Kiekviena komanda (Žiburio gimnazijos, Punsko Dariaus ir Girėno gimnazijos bei Punsko Kovo 11-osios licėjaus) atsakinėjo į klausimus, susijusius pagrindinai su mūsų mokykla, pvz.: Koks mokyklos mokytojas gimė vėliausiai? Kuri abiturientų laida šiemet išleidžiama iš licėjaus? Kas buvo pirmas licėjaus direktorius? Vėliau kiekviena komanda turėjo pavaizduoti moksleivių savivaldos sukurtą piešinį, atspėti, kokia yra grojama daina. Pabaigoje, susumavus visus taškus paaiškėjo, kad laimėjo Punsko Dariaus ir Girėno gimnazistai. Visi dalyviai buvo apdovanoti. Gimnazistams pademonstravome taip pat cheminius eksperimentus bei parodėme mūsų gražią mokyklą.

Manau, kad ši šventė mums pavyko. (Daiva Grigutytė)

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.