Pirmokų priesaika

Spalio 5-ąją dieną įvyko licėjaus pirmokų priesaika. Į mūsų mokyklos gretas oficialiai prisijungė davę priesaiką 22 naujokai.

Mokytojams, tėvams ir draugams iškilmingai pasižadu:

  • Sąžiningai atlikti mokinio pareigas.
  • Gerbti mokyklos turtą bei kitų žmonių darbą.
  • Ugdyti savyje stiprią valią, drąsą ir teisingumą.
  • Sistematingu ir solidžiu mokslu plėsti savo tėvynės turtą.
  • Nedaryti nieko, kas kenktų Punsko Kovo 11-osios licėjaus geram vardui.

Prisiekusius pirmokus pasveikino licėjaus direktorė Irena Marcinkevičienė, o Mokinių savivaldos atstovai skyrė šiuos žodžius:

Pirmokai,

Gyvenimas prabėga beieškant vienintelės tikros pasauly vietos, žmogaus, kuriuo galėtume tikėti, prasmės, lygiausio kelio, o gal kažkur skubančio savęs… Tikimės, kad mūsų Kovo 11-osios licėjuje atrasite prasmę ir save. Džiaugiamės turėdami Jus savo gretose. 

 Šiandien oficialiai priėmėme Jus į mūsų mokyklos moksleivių gretas. Jūs tapote mūsų licėjaus nariais. Licėjus tai ne tik gražus pastatas, mokytojai, pamokos, knygos. Tai visų pirma mes, mokiniai, kurie atėjome lavinti savo protą ir asmenybę. Tad sveikiname Jus su šia prasminga naujo gyvenimo kelio pradžia ir linkime ištvermės, ryžto ir gerų rezultatų moksle. 

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.