Pagal
Mėnuo: 2023 gruodžio

Kalėdinis susitikimas

Kalėdinis susitikimas

Gruodžio 22 d. mokykloje įvyko mokinių ir jų auklėtojų, o vėliau ir visos licėjaus bendruomenės kalėdinis susitikimas. Į šventinę nuotaiką susirinkusius įvedė mokinių atliekamos Advento dainos ir Kalėdų giesmės. Mokinių savivalda paskaitė apie Kalėdų papročius. Renginiui baigiantis mokyklos direktorius ir tėvų tarybos atstovės pasveikino visus su šventėmis bei visi kartu nusifotografavo prie kalėdinės eglutės. 

Istorijos paveldo konferencija Punske

Istorijos paveldo konferencija Punske

Gruodžio 16 d. Punsko valsčiaus svetainėje vyko TERRA JATWEZENORUM konferencija. Apie šių metų metraščio 15 tomą kalbėjo Sigitas Birgelis. Pranešimus skaitė kraštotyrininkas iš Marijampolės Kęstutis Subačius, istorikas prof. dr. Bronius Makauskas bei doktorantas Paulius Birgelis. Renginiui baigiantis buvo paminėtos Vytauto Prabulio-Žaibo 100-osios gimimo metinės ir sugiedotas Lietuvos himnas.

Moksleivių ekskursija į Italiją

Moksleivių ekskursija į Italiją

Gruodžio 4-9 dienomis Punsko licėjaus mokiniai kartu su auklėtojomis Irena Nevuliene bei Danute Šliaužiene ir mokyklos pedagoge Violeta Vainiene dalyvavo ekskursijoje į Italiją. Čia aplankė Florenciją, Veneciją bei Romą.

Licėjaus meno kolektyvai filmavosi „Duokim garo!“ laidai

Licėjaus meno kolektyvai filmavosi „Duokim garo!“ laidai

Gruodžio 1 d. Punsko licėjaus choras „Pašešupiai“ su vadovu Dainiumi Paviloniu bei koncertmeisteriu Raimundu Martinkėnu dalyvavo laidos „Duokim garo!“ filmavime Lietuvos televizijos studijoje Vilniuje. Kiek anksčiau, spalio 20 d., tai pačiai laidai filmavosi Punsko licėjaus šokių grupė „Šalčia“ su vadove Asta Pečiuliene.