• Naujienos
  • Anketa absolventams

    Mieli Punsko Kovo 11-osios bendrojo lavinimo lietuvių licėjaus absolventai,

    mūsų mokyklos garbingo jubiliejaus proga Kauno Vytauto Didžiojo universitetas vykdo mokslinį tyrimą, kuriuo siekiama pažinti ir suprasti, kokią įtaką lietuvių licėjus turėjo absolventų gyvenimo keliui, profesiniams pasirinkimams, tautinei tapatybei, ryšių su Lietuva palaikymui bei bendruomeniniam aktyvumui. Šis projektas yra ypatinga jubiliejinių metų iniciatyva, leidžianti užfiksuoti licėjaus indėlį į kelių kartų absolventų gyvenimus ir išsaugoti šią patirtį ateities kartoms. 

    Projekto informacija:

    • Projekto pavadinimas: Tapatybė ir priklausymas po lituanistinės mokyklos: Punsko Kovo 11-osios licėjaus absolventų gyvenimo trajektorijos ir ryšiai su Lietuva
    • Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2026 m. rugsėjis – 2028 m. kovas
    • Projekto vykdymo institucija: Vytauto Didžiojo universitetas
    • Projekto vadovė: dr. Violetta Parutis

    Maloniai kviečiame iki š.m. liepos pabaigos užpildyti tyrimo anketą, kurios nuorodą  ir QR kodą pateikiame žemiau.

    Anketos nuoroda:
    https://essex.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_0fcVp7GSj5xAMZ0