Laisvės gynėjų diena

IMG_4771 (2)

Šiais metais mūsų mokykla prisijungė prie Lietuvoje organizuotos visuotinės pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“, skirtos Laisvės gynėjų dienai atminti. Aštuntą valandą 1icėjaus languose sužibo žvakių liepsnelės. Vėliau, šeštos pamokos metu, įvyko minėjimas, skirtas šiems kruviniems įvykiams atminti.

IMG_4776 (2)Minint 1991 m. sausio 13-ąją svarbu nepamiršti tų, kurie už laisvę paaukojo gyvybes, daugelis jų buvo jauni, jėgų gyventi ir kovoti pilni žmonės: Loreta Asanavičiūtė, Virginijus Druskis, Darius Gerbutavičius, Rolandas Jankauskas, Rimantas Juknevičius, Alvydas Kanapinskas, Algimantas Petras Kavoliukas, Titas Masiulis, Alvydas Matulka, Apolinas Juozas Povilaitis, Ignas Šimulionis, Vytautas Vaitkus, Vidas Maciulevičius, Vytautas Jancevičius. Dar daugiau nei 500 buvo sužeisti.

Sausio 13-oji  mums į atmintį įstrigo kaip žiauraus sovietų išpuolio prieš beginklius Lietuvos žmones diena. Tad kaip ir kasmet, kiekvienas prisiminęs ir apmąstęs šių įvykių prasmę, Tėvynės laisvės gynėjams galime tik padėkoti paprastais lietuviškais žodžiais: „Ačiū Jums už laisvę!“

IMG_4782 (2) IMG_4770 (2)

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.