AUKSAS MŪSŲ!!!

Krepšinis – populiariausia sporto šaka Punske. Šioje srityje turime nemažai pasiekimų. Punsko licėjaus krepšininkai savo laimėjimais mokyklos vardą garsina visoje Palenkės vaivadijoje. Visada troškome įgyti geriausios komandos titulą. Šią svajonę Kovo 11-osios licėjaus moksleivėms neseniai pavyko įgyvendinti. Auksas mūsų rankose!

Palenkės vaivadijos merginų krepšinio finalo ketverto varžybos įvyko š. m. balandžio 13 d.  Punske. Kai mūsų treneris pasakė, jog dėl čempionių vardo kovosime ,,namie“, mes labai nudžiugome.  Pagalvojome, kad sporto salėje, kurioje nuo mažens treniravomės, bus mums drąsiau siekti taurės ir didelės pergalės. Žinojome, kad draugai ir visi Punsko krepšinio fanai mus palaikys. Sporto salės balkone išvydome didelį būrį sirgalių. Tai buvo ne tik dabartiniai Punsko mokyklų mokiniai, bet ir studentai, kurie nusprendė šią svarbią dieną pasilikti savo buvusioje mokykloje kartu su mumis. Jie atsinešė būgnus bei kitokius atributus. Per visas žaidynes netrūko mus palaikančių šūkių.

Pirmiausia susirungėme su Balstogės IV licėjumi. Žaidimas buvo labai įtemptas, jautėme didelę baimę. Bet žinojome, kad  šią dvikovą turime laimėti. Nepaisant to, kad rungtynių pradžia buvo sunki, laimėjome rezultatu 61:24 ir turėjome užtikrintą antrąją vietą. Šiuo pasiekimu buvome labai patenkintos, nes žinojome, kad kova su ilgametėmis čempionėmis bus ypatingai sunki. Juk Balstogės II licėjaus merginų komandos jau daug metų niekam nepavyko nugalėti. Su tos didelės miesto mokyklos merginomis susirungėme pusfinalyje, kuriame jos laimėjo dviejų taškų persvara. Nusprendėme, kad turime šansą varžoves nugalėti. Po ilgų treniruočių dar kartą akis į akį susitikome su šia komanda Punske. Žinojome, kad turėsime atiduoti visas savo jėgas. Dvikova buvo be galo svarbi ir sunki. Tik paskutiniame kelinyje išsiveržėme į priekį. Laimėjome rezultatu 43:34. Teisėjams paskelbus rungtynių pabaigą, mūsų akyse sublizgėjo džiaugsmo ašaros. Kartu su palaikymo komanda skandavome: ,,Ačiū, ačiū!“ Auksas buvo mūsų!!! Visi džiaugėsi kartu su mumis, juk pirmą kartą licėjaus istorijoje Punsko komanda tapo geriausia Palenkės vaivadijoje. Pagaliau pavyko nugalėti Balstogės II licėjaus merginų komandą. Anot mūsų trenerio Dariaus, revanšas buvo skanus. Ilgai negalėjome patikėti savo pasiekimu, nors visi mus sveikino su pergale. Vėliau buvo teikiami medaliai ir paskelbtos geriausios žaidėjos. Mūsų komandoje šis titulas atiteko abiturientei Daliai Vydraitei.

            Šiais metais Punsko licėjaus merginų krepšinio komandai atstovavo: Dalia Vydraitė, Irmina Liškauskaitė, Edita Zdanavičiūtė, Ingrida Liškauskaitė, Daiva Grigutytė, Diana Dzemionaitė, Audra Uzdilaitė, Monika Valinčiūtė, Donata Vaičiulytė, Jovita Zdanytė, Greta Pečiulytė.  ,,AČIŪ“ tariame mūsų treneriui mokyt. Dariui Valinčiui, kuris nuo pat pradžių tikėjo, kad galime pasiekti pačius geriausius rezultatus. Turime viltį, kad tai ne paskutinis didelis Punsko licėjaus laimėjimas.

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.