Pagal
Mėnuo: 2024 birželio

Mokslo metų pabaiga

Mokslo metų pabaiga

Birželio 21 d. užbaigėme 2023-2024 mokslo metus. Šventės pradžioje buvo įnešta mokyklos vėliava ir giedamas Lietuvos himnas. Mokyklos direktorius Alvydas Nevulis sveikino susirinkusius svečius, mokytojus, mokyklos darbuotojus bei  mokinius. Šiais mokslo metais Punsko licėjuje mokėsi 102 mokiniai. Iš jų 12 moksleivių (Jokūbas Jankauskas, Ula Vilkelytė, Eimantas Uzdila, Inesa Nevulytė, Natalija Chšanauskaitė, Erika Stankevičiūtė, Emilija Hatting, Sigita Aleksaitė, Julija Krakauskaitė, Karolina Agurkytė, Mantas Marcinkevičius, Greta Valinčiūtė) su pagyrimu keliami į aukštesnę klasę. Už aukščiausius pasiekimus moksle Seinų apskrities viršininko dovana skirta…

Daugiau Daugiau

Gedulo ir vilties diena

Gedulo ir vilties diena

Birželio 17 d. Punsko licėjuje paminėta Gedulo ir vilties diena. II A klasės mokiniai parodė meninę programą, kurios metu pristatė istorinius faktus bei papasokojo apie  ištremtųjų žmonių likimus. Programą paruošti padėjo auklėtoja Danutė Šliaužienė.

Ketvirtoji vieta Lenkijos vidurinių mokyklų krepšinio čempionate!

Ketvirtoji vieta Lenkijos vidurinių mokyklų krepšinio čempionate!

Birželio 12-14 d. Gorlicose vyko Lenkijos vidurinių mokyklų krepšinio čempionatas, kurio metu Punsko licėjaus krepšininkų komanda iškovojo IV vietą. Kovoje dėl bronzos medalių punskiečiai nusileido Bidgoščės komandai rezultatu 75:80. Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – Ernestas Baranauskas. Jau antrąkart Punsko krepšininkai laimi ketvirtąją vietą Lenkijos vidurinių mokyklų krepšinio čempionate. Tai didžiausias Punsko krepšininkų pasiekimas. 2022 m. mūsų vaikinai buvo penkti Lenkijoje.Sveikiname krepšininkus ir jų trenerį Darių Valinčių!

Pirmokų ir trečiokų kelionė į Berlyną

Pirmokų ir trečiokų kelionė į Berlyną

Birželio 4-7 dienomis pirmokai ir trečiokai kartu su savo auklėtojais Dariumi Valinčiumi bei Irena Marcinkevičiene ir mokytoju Vytautu Budzeika dalyvavo ekskurijoje į Berlyną. Važiuodami į Vokietiją dalyviai lankė Poznanės senamiestį. Vokietijoje aplankė Berlyną bei Postdamą. Pakeliui namo užsuko į  Lodzės orientariumą.