Pirmokų priesaika

Spalio 1 d. įvyko pirmosios klasės moksleivių priesaika. Pradžioje įnešta mokyklos vėliava, sugiedotas himnas. Po to savivaldos pirmininkė pristatė naujai išrinktą savivaldą, kurios nariai pažadėjo sąžiningai dirbti mokyklos labui bei ruošti daug įdomių renginių. 

Vėliau pirmokai iškilmingai pasižadėjo sąžiningai atlikti mokinio pareigas, gerbti mokyklos turtą bei kitų žmonių darbą, ugdyti savyje stiprią valią, draugiškumą, paslaugumą, drąsą ir teisingumą, sistemingu ir solidžiu mokslu plėsti savo tėvynės turtą, nedaryti nieko kas kenktų Punsko Kovo 11-osios lietuvių licėjaus geram vardui.

Po priesaikos mokyklos direktorius bei savivaldos atstovė pasveikino pirmokus, palinkėjo jiems daug sėkmės ir kad baigę šią mokyklą išeitų į tolesnį gyvenimą ne tik kupini žinių, bet būtų stiprūs savo lietuviška dvasia ir nebijantys ginti savo tapatybės.  Šios dienos atminimui moksleiviai gavo po ženkliuką su mokyklos logotipu. 

Šventės pabaigoje trečiokė Greta Bobinaitė atliko dainą „Skriski, skriski Lietuvėlėn“  (muz. Giedriaus Kuprevičiaus, Kazio Sajos žodžiai). Po renginio visų klasių mokiniai su auklėtojais bei savivalda su globėja pasidarė bendras nuotraukas.

Monika Maršalaitė


Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.