SĖKMĖ EILĖRAŠČIŲ IR ESĖ KONKURSE „ŠVENČIU LIETUVĄ“

Europos Parlamento narys, Vasario 16-osios akto originalo atradėjas prof. Liudas Mažylis pasaulio lietuvius pakvietė dalyvauti VASARIO 16-AJAI skirtame eilėraščių ir esė konkurse „ŠVENČIU LIETUVĄ“. 

Reikėjo sukurkti EILĖRAŠTĮ ar ESĖ, kuris atspindėtų  mokinio santykį su gimtine, tėviške, šalimi, Vasario 16-ąją švenčiančia 103-iąjį gimtadienį. Kūrybiniame darbe privalu buvo atsakyti į klausimą: ,,Ką man reiškia Lietuva?“. 

Konkurso organizatorius pasiekė 341 kūrinys iš Lietuvos ir iš po visą pasaulį pasklidusių mūsų tautiečių. Dalyviai suskirstyti į tris grupės: 1-oji grupė – 7-10 metų; 2-oji grupė – 11-14 metų; 3-ioji grupė – 15-19 metų. Kiekvienoje amžiaus grupėje prof. Liudas Mažylis ir jo komanda išrinko po tris nugalėtojus.Vyriausiųjų grupėje laimėtoju tapo ir mūsų licėjaus mokinys Ronaldas Jankauskas.

Vasario 16 dieną laureatai ir jų darbai paskelbti prof. Liudo Mažylio interneto svetainėje https://liudasmazylis.lt/ ir „Facebook“ paskyroje https://www.facebook.com/mazylis.liudas

Prof. Liudas Mažylis sveikina laureatus visus konkurso „Švenčiu Lietuvą“ dalyvius. Dėkoja jų mokytojams ir tėveliams, kurie pakvietė, paskatino dalyvauti konkurse bei kasdien mokė meilės savo šaliai.

Birutė Vaičiulienė

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.