,,Atviros durys’’

     Gegužės 30 d. Punsko Kovo 11-osios licėjuje vyko Atvirų durų diena, kurią suorganizavo licėjaus mokinių savivalda su globėja. Renginys buvo skirtas gimnazistams bei aštuntos klasės mokiniams, kurie šiais metais baigia mokslus ir svarsto kur pasukti toliau. Pas mus atvyko Punsko Dariaus ir Girėno, Seinų ,,Žiburio“ bei Vidugirių mokyklos moksleiviai.

     Pradžioje šiltai pasveikinome jaunesniuosius draugus. Po to kiekvienos licėjaus klasės atstovai pristatė savo klasę, papasakojo kaip jaučiasi mokykloje bei kokiuose renginiuose ir išvykose dalyvavo šiais mokslo metais. Vėliau vyko žaidimai, bendrų žinių viktorina. O išrinkti gimnazistų ir aštuntokų atstovai leidosi į kelionę po mokyklą, ieškojo paslėptų lapelių su  užrašytomis užduotimis, kurias reikėjo atlikti. Smagu buvo ir tai, kad nedalyvaujantys paieškose galėjo stebėti gyvai transliuojamą to žaidimo vaizdą. Pertraukos metu bendravome prie puodelio arbatos. Po pertraukos vyko paskutinis žaidimas: kiekviena komanda turėjo nurodyti, kokios vertybės gyvenime yra svarbiausios.

     Diena prabėgo labai greitai. Esame laimingi, kad gimnazistai ir aštuntų klasių mokiniai atvyko pas mus ir puikiai jautėsi. Laukiame jų visų mūsų mokykloje rugsėjo 1-ąją!

Loreta Uzdilaitė

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.