Verslininkų konferencija licėjuje

      Lenkijos lietuvių jaunimo sąjunga per dvejus pastaruosius metus vykdė Punsko valsčiaus ir Jonavos rajono savivaldybės parengtą projektą, kurio tikslas – jaunų žmonių verslumo skatinimas. Š. m. spalio 26 d. Punsko kovo 11-osios licėjaus sporto salėje vyko šio projekto uždarymas. Sąjunga parengė konferenciją, į kurią pakvietė mūsų krašto verslininkus. Atvažiavo svečiai, projekto dalyviai iš Jonavos, su kuriais teko susipažinti ankstesnių projekto etapų metu Lietuvoje ir pas mus. Konferencijos paskaitų klausėsi Punsko licėjaus  bei gimnazijos mokiniai.

Aidis Staskevičius moderavo įdomią diskusiją, kurioje dalyvavo Aldona Šupšinskienė, Zita Venslauskienė, Viktoras Vaina, Alicija Zimnickienė ir Daiva Vektorienė.

Konferencija buvo padalinta į dvi dalis. Pirma buvo pavadinta „Sėkmės istorijos Punsko krašte“. Verslininkai pasakojo apie savo verslo pradžią, kaip jis vystosi  ir kas jiems padeda nugalėti sutiktus jų darbo iššūkius. Po pertraukos, antroje konferencijos dalyje, dalyviai diskutavo. Diskusijos tema: „Kaimas – galimybė ar kliūtis versle“. Čia buvo paliesti globalizmo, interneto, konkurencijos, paklausos, žaliavos šaltinių ir mūsų krašto geografinės padėties bei kiti faktoriai, leidžiantys arba trukdantys verslo vystymuisi pačiame Punske ir bendrai kaimo sąlygomis.

Laima Sidarytė

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.