Puošėme Kalėdų eglę kartu su Prezidente!

 

  2017 m. lapkričio 21 dieną Punsko licėjaus keli mokiniai (Aneta Aleksaitė, Julija Kuosaitė, Daiva Kuosaitė, Kornelijus Maksimavičius ir Tomas Kuosa) kartu su direktoriumi Alvydu Nevuliu nuvyko į Vilnių. Lietuvos Respublikos Prezidentūroje susitiko su šalies vadove Dalia Grybauskaite. Tradiciniame, jau 9-ą kartą vykusiame kalėdiniame susitikime dalyvavo virš 130 moksleivių ir jų mokytojų iš Punsko, Seinų, Baltarusijos, Latvijos bei Kaliningrado srityje veikiančių lietuviškų mokyklų.

Kūrybinėse dirbtuvėse gaminome eglutės papuošalus, įrašėme į juos šiltus sveikinimus. Turėjome galimybę pasikalbėti su Prezidente, nusifotografuoti bei kartu su ja papuošti Prezidentūros eglę mūsų gražia girlianda. Prezidentė susitikimo metu pažymėjo, kad artėjantis Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis – puiki proga lietuviams visame pasaulyje kartu paminėti šią ypatingą sukaktį. Pakvietė užsienyje veikiančias lietuvių mokyklas aktyviai įsitraukti į šventinius minėjimus ir burti vietines lietuvių bendruomenes.

     Iš Prezidentūros nuvykome į Nacionalinę dailės galeriją papietauti, o vėliau dalyvavome edukaciniuose užsiėmimuose, kuriuos vedė galerijos darbuotojai. Kupini naujų įspūdžių, su šventine nuotaika grįžome namo.

Julija Kuosaitė

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.