Šimtadienis: „Kol tu svajoji, tol gyveni…“

Šių metų sausio 23 dieną Punsko Kovo 11-osios licėjuje vyko šimtadienis. Tai iškilminga ir labai svarbi abiturientams šventė, kuri išlieka jų atmintyje visą gyvenimą. Ji nebūtų tokia ypatinga, jei kartu nešvęstų tėvai ir mokytojai. Tokia šimtadienio šventimo tradicija reikia didžiuotis. Smagu yra linksmintis savo mokykloje dideliame artimų žmonių būryje.

Trečiokai ruoštis šimtadieniui pradėjo labai anksti, įdėjo daug pastangų, kad viskas pavyktų. Teko ilgai repetuoti, reikėjo viską tiksliai suplanuoti. Daug džiaugsmo suteikė sporto salės puošimas. Du vakarus aktyviai dirbo ne tik moksleiviai, bet ir jų auklėtojai bei tėvai. Šiais metais dekoracijos buvo išskirtinės. Teko išgirsti nuomonių, kad kasmet jos atrodo vis gražiau. Abiturientai į šimtadienį atėjo pasipuošę gražiausiais rūbais, taip pabrėždami šventės svarbą ir iškilmingumą.

Kaip ir kiekvienais metais, licėjaus mokiniai kartu su savo auklėtojais ir meno vadovais paruošė gražią, prasmingą ir turiningą programą. Programos tema – svajonė. Svajonė įprasmina gyvenimą ir tarsi suteikia žmogui sparnus. Trečiokai šoko valsą ir „Gailingį“ – šokį su skambučiais. Šimtadienis nebūtų Punsko licėjaus šimtadieniu, jei vaikai netartų padėkos žodžių tėvams ir nepagerbtų mokytojų. Abiturientai skyrė jiems skambias dainas, direktorei Irenai Marcinkevičienei bei auklėtojams Irenai ir Alvydui Nevuliams įteikė gėlių.

Po oficialios dalies prasidėjo tikroji šventė. Abiturientai ir svečiai galėjo puotauti ir šokti iki paryčių. Buvo labai smagu. Deja, iki brandos egzaminų liko vos šimtas dienų…

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.