LR švietimo ir mokslo ministerijos susitikimas su licėjaus mokiniais ir mokytojais

2014 m. lapkričio 27 d. vyko susitikimas su Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija. Susitikimo tema: Priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas aktualijos. Ramunė Bakanovienė, Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos priėmimui organizuoti (LAMA BPO) administracijos direktorė kalbėjo apie užsienio šalių institucijose ar pagal tarptautinių organizacijų programas išsilavinimą įgijusiųjų priėmimą į Lietuvos aukštąsias mokyklas.

1 033

Apie užsienio kvalifikacijų pripažinimą ir pažymių pervedimą ketinantiems studijuoti Lietuvoje kalbėjo Giedra Katilauskienė – Studijų kokybės vertinimo centro Kvalifikacijų vertinimo skyriaus vedėja ir Raimonda Siaurusaitytė – Studijų kokybės vertinimo centro Kvalifikacijų vertinimo skyriaus vyriausioji specialistė.

Galimybes studijuoti Vilniaus Gedimino technikos universitete mokiniams pristatė Valerija Bernotienė – Vilniaus Gedimino technikos universiteto Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro direktorė, o apie galimybes studijuoti  Vilniaus kolegijoje kalbėjo  Dovilė Liubinienė – Vilniaus kolegijos Studentų priėmimo skyriaus vedėja.

1 036

Susitikime dalyvavo taip pat :

Elvyra Buzienė – Švietimo ir mokslo ministerijos Užsienio lietuvių skyriaus vyriausioji specialistė, Giedrė Pačėsienė –  Švietimo ir mokslo ministerijos Universitetinių studijų skyriaus vyriausioji specialistė, Marytė Speičienė – Užsienio lietuvių skyriaus vyresnioji specialistė, Irena Kowalewska, Gimnazijos „Vilniaus lietuvių namai“ Užsienio lietuvių švietimo centro vyr. metodininkė.

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.